ضایعات باطری یو پی اس

حالا همه باتری‌های سرب را به فروش برسانید،اسقاط آنلاین یکی از بهترین قیمت‌گذارها در بازار بازیافت ضایعات باتری می باشد. ما ضایعات شما را با رسید فاکتور تحویل می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که باتری‌های شما به روش کارآمدتر و اقتصادی قابل بازیافت هستند ضایعات حاوی فلزات مختلف از جمله سرب هستند که می توان آن‌ها را استخراج کرد و تبدیل به پول نقد نمود.

سیستم نجات باتری، خدمات چرخه باتری UPS را فراهم می‌کند که سازگار، ایمن و راحت است. این سرویس حول و حوش استفاده از ظرف باتری patented Transport ( پشت صحنه ) ما می‌چرخد که به عمد برای ایمن، پایدار و مناسب، نگهداری و نقل و نقل و نقل و نقل و نقل از باتری‌ها برای بازیافت طراحی شده‌است.

شما ممکن است شگفت‌زده شوید که این باتری‌ها زمانی که دیگر استفاده نمی‌شوند، دفع می‌شوند. UPS که مخفف "منبع قدرت / منبع برق " است، باتری یا پشتیبان فلاش است که زمانی که نیروی برق تمام می شود، برق اضطراری را برای بار تامین می‌کند. با این حال، باتری‌ها هم در نهایت از قدرت خارج می‌شوند و باید دوباره احیا شوند. بنابراین، آن‌ها باید مطابق با مقررات فدرال بازیافت شوند.

اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.