همه چیزی که نیاز است درباره بازیافت باتری ماشین قدیمی باید بدونید

همه چیزی که نیاز است درباره بازیافت باتری ماشین قدیمی باید بدونید با این حال ، این مواد سمی را می توان به محصولات جدید بازیافت کرد و از باتری‌های خودرو برای بازیافت همه چیز از گلدان‌های گیاهی گرفته تا باتری جدید استفاده کرد.

اطلاعات مهم درباره باتری‌های خودرو

به خاطر داشته باشید ، باتری‌های خودرو حاوی ۲ تا ۳ لیتر اسید باتری، بعلاوه سرب هستند ، که هر دو بسیار سمی هستند. باتری می‌تواند باعث کوری شود اگربه ناحیه چشم برسد و منجر به مسمومیت سربی در صورت بلعیدن شود.

به هر حال آن را بازیافت کنید، ارزشش را دارد !

باتری استفاده‌شده حاوی مواد خطرناکی است که می‌تواند به شدت برای محیط‌زیست مضر باشد، بنابراین بسیار خطرناک است ( و غیر قانونی ) . ) تا این ها را در حومه شهر رها کنیم. باتری‌های قدیمی خودرو همیشه باید بطور مناسب از طریق برنامه‌های بازیافت دفع شوند. آن‌ها همچنین نمی‌توانند بدون عبور از یکفرآیند پاک‌سازی طولانی به محل‌های دفن زباله فرستاده شوند، بنابراین موثرترین راه برای از بین بردن آن‌ها این است که آن‌ها بازیافت شوند.

با بازیافت باتری‌های خودروی خود با ما، در اینجا در فلزات آهنی ، شما تنها به محیط‌زیست کمک نخواهید کرد ، اما شما هم برای آن‌ها پول دریافت خواهید کرد.قیمت آهن‌قراضه در واقع در حدود ۳ سال است و ما در حال حاضر ۶۳۰ پوند در هر تن / ۶۳ پوند pkg پرداخت خواهیم کرد. این باعث می‌شود که متوسط باتری بهارزش ۵ پوند برسد !

جدا کردن باتری‌های قدیمی یا هر فلزی دیگری با ما آسان است !

نکات ایمنی برای حرکت باتری اتومبیل

همیشه باتری خود را قبل از بازرسی و یا انتقال آن قطع کنید و ابتدا کابل منفی را قطع کنید.

باطری را همیشه صاف نگاه دارید.

زمانی که باتری خود را بلند کنید و باتری خود را حمل کنید مراقب باشید چون آن‌ها می‌توانند سنگین باشند. اگر فکر نمی‌کنید که شما قادر خواهید بود آن را به تنهایی حمل کنید، به جای تلاش برای رسیدن به آن ، کمک بگیرید. اگه پای تو بیفته ناراحت می شه.

اگر باتری شما هیچ گونه نشت یا فرورفتگی داشته باشد ، سعی نکنید آن را حرکت دهید. در عوض با یک مکانیک حرفه‌ای مشورت کنید.

اگر سوالی در مورد بازیافت باتری اتومبیل دارید، ما می‌توانیم کمک کنیم ! برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

پست‌های مشابه

از آنجا که خودروهای برقی به سمت جریان اصلی motoring حرکت می‌کنند، شرکت‌ها خود را آماده می‌کنند تا به یک سوال زیست‌محیطی بزرگ رسیدگی کنند: آنچه که با باتری‌های لیتیوم - یونی به کار می کند، زمانی که دور ریخته می شوند چه کار باید کنند؟

حدود ۹۰ درصد مواد یافت‌شده در باتری‌های خودرو به طور بالقوه برای سلامت انسان خطرناک هستند. این امر به این دلیل است که یک باتری معمولی خودرو شامل اسید سرب - اسید رقیق ، اسید سولفوریک رقیق و طیفی از اجزای دیگر است. اما ۹۰ درصد - گاهی بیش از حد مواد در باتری‌ها می‌تواند بازیافت شده و برای ساختن لباس‌های جدید مورد استفاده قرار گیرد.

اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.