شرکت ها و افرادی که اقدام به خرید باطری فرسوده و کهنه می کنند با توجه به قیمت روز باطری کهنه یا قیمت روز باطری فرسوده امتیازات خاصی هم برای مشتریان خود در نظر می گیرند. مثلا حمل و نقل و تحویل این پسماند توسط شرکت اسقاط آنلاین در تهران و شهرستان های اطراف تهران به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

قیمت روز باطری فرسوده

برای همین فروشندگان می توانند، دقیقا به اندازه قیمت روز باطری فرسوده و قیمت روز باطری کهنه وجه نقد دریافت کنند و چیزی از پول این پسماند بابت هزینه های حمل و نقل در تهران و شهرستان های اطراف آن کم نخواهد شد. البته حسن دیگر معامله با اقساط آنلاین این است که در همان روز که معامله صورت می گیرد فروشنده می تواند، معادل قیمت روز باطری فرسوده و قیمت روز باطری کهنه پول نقد دریافت کرده و نیازی به پیگیری معامله در روزهای بعد نخواهد بود.

جهت فروش فقط عمده‌ای ضایعات باطری با شماره ۰۹۱۲۸۰۹۹۸۵۶ تماس بگیرید.

خریدار باطری فرسوده

قیمت خریدار اسقاط باطری ( آخرین بروزرسانی ۱۴۰۱/۶/۲۲ )
نوع اسقاط باطریقیمت خریدار
* واحد قیمت : تومان به ازای هر آمپر اسقاط باطری
* قیمت ها برای تحویل در مقصد ذکر شده اند.

قیمت باتری اتمی فرسوده

۸,۰۰۰ تومان

قیمت باتری اسیدی فرسوده

۸,۵۰۰ تومان

قیمت باتری لیفتراک فرسوده

۱,۹۰۰ تومان
تا
۲,۳۰۰ تومان

قیمت باتری موتور سیکلت فرسوده

۹,۵۰۰ تومان

قیمت باطری ضایعاتی درهم خودرویی فرسوده

۸,۱۰۰ تومان
تا
۸,۳۰۰ تومان

قیمت ups فرسوده (بسته به نوع برند و آمپراژ باطری)

۱۰,۲۰۰ تومان
تا
۱۱,۵۰۰ تومان

خدماتی که اسقاط آنلاین ارائه می دهد

قیمت باطری فرسوده امروز

کاربران و کسانی که با باطری کهنه و فرسوده سرو کار دارند، عموما علاقمندند، بدانند قیمت باطری فرسوده امروز چقدر است، تا بتوانند به بهترین قیمت و بالاترین میزان آن را به فروش برسانند. برای دریافت قیمت باطری فرسوده امروز، بهترین راه رصد کردن قیمت فلزات سنگین نظیر سرب، قلع،آنتیموان و برخی دیگر در سایت های مختلف است. از روی قیمت فلزات سنگین می توانید، قیمت باطری فرسوده امروز را بررسی کرده و بر اساس آن باطری فرسوده یا کهنه خود را بفروشید.

قیمت باطری فرسوده امروز

قیمت روز باطری کهنه

باطری کهنه به عنوان یک منبع درآمد برای شرکت ها و کارخانه های تولیدی، سازمان های دولتی و سایر موسسات و ارگان هایی که با آن سروکار دارند، شناخته می شود. برای همین دانستن قیمت روز باطری کهنه کمک می کند که آنها بتوانند، این پسماند را به قیمت مناسب بفروشند. نحوه بازیافت و همچنین میزان سرب موجود در این پسماند در قیمت روز باطری کهنه موثر است و هر چه وزن سرب باقی مانده در آن بیشتر باشد به قیمت بیشتری هم خریداری خواهد شد. قیمت روز باطری کهنه علاوه بر اینکه به قیمت سرب و فلزات دیگر بستگی دارد به شرایط بازار و بالا و پایین شدن قیمت دلار هم وابسته است و برای اینکه فروشندگان متضرر نشوند، برای اطلاع از قیمت روز باطری کهنه باید به همه فاکتور های موثر در آن توجه کنند.

قیمت روز باطری فرسوده

قیمت روز باطری فرسوده

باطری به عنوان نیرو محرکه ماشین آلات صنعتی و شهری و کشاورزی یک عمر مفید دارد و بعد از پایان این عمر به باطری فرسوده تبدیل شده که باید به عنوان پسماند از چرخه طبیعت خارج شود. باطری فرسوده به خاطر اینکه حاوی سرب و یکسری فلزات سنگین دیگر است، باید به شکل ویژه ای دفع و یا بازیافت شده و از چرخه طبیعت حذف شود چون در غیر اینصورت می تواند به محیط زیست و انسان ها و سایر موجودات زنده آسیب برساند، برای همین شرکت هایی هستند که اقدام به خرید باطری کهنه یا باطری فرسوده می کنند و کارخانه ها، تعمیرگاههای ماشین، بانک ها و مراکز دولتی و بیمارستان ها و همه اشخاصی که به این باطری ها دسترسی دارند، می توانند آنها را به فروش برسانند. قیمت روز باطری فرسوده بستگی به شرایط بازار و البته هزینه های بازیافت آن دارد. قیمت روز باطری فرسوده به راحتی از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاههای خریدار این پسماند قابل دستیابی است. قیمت روز باطری فرسوده را عموما بر اساس هزینه های باربری، هزینه های بازیافت و همچنین قیمت جهانی فلزات مهم نظیر سرب تعیین می کنند و چون این هزینه روز به روز قابل تغییر است، برای همین قیمت روز باطری فرسوده هم روزانه تغییر خواهد کرد.

‌برخی از باطری‌هایی که اسقاط آنلاین خریداری می‌کند
اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.