ضایعات کامپیوتر - ضایعات موبایل - ضایعات الکترونیکی

ضایعات کامپیوتر، ضایعات موبایل، ضایعات الکترونیکی خود را با توجه به نرخ خود قطعه به فروش برسانید چرا که هزینه تعمیر به مراتب بیشتر از هزینه خرید یک قطعه نو است.
جهت انجام خدمات ضایعات لوازم الکترونیکی با شماره ۰۹۳۵۲۶۹۴۹۴۹ تماس بگیرید.

قیمت ضایعات الکترونیکی

قیمت ضایعات کامپیوتر ( از ۱۴۰۱/۸/۷ )
نوعقیمت فعلیقیمت قبلی

* قیمت ها برای تحویل در مقصد ذکر شده اند.
قیمت ضایعات برد موبایل خالص (هر کیلوگرم) ۱,۳۰۰,۰۰۰۱,۱۰۰,۰۰۰
قیمت ضایعات رم (هر کیلوگرم) ۶۰۰,۰۰۰۵۵۰,۰۰۰
قیمت ضایعات مادربرد (هر عدد) ۵۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰
قیمت ضایعات کارت گرافیک (هر عدد) ۱۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰
قیمت ضایعات مانیتور CRT (هر عدد) ۱۰۰,۰۰۰۹۰,۰۰۰
قیمت ضایعات مانیتور LCD (هر عدد) ۷۰,۰۰۰۷۰,۰۰۰
قیمت ضایعات پاور (هر عدد) ۲۰,۰۰۰۱۵,۰۰۰
قیمت ضایعات هارد (هر عدد) ۲۲,۰۰۰۱۵,۰۰۰
قیمت ضایعات سی دی رام (هر عدد) ۱۱,۰۰۰۱۰,۰۰۰
قیمت ضایعات قاب کیس (هر عدد) ۲۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰

 

دیری نمی گذرد از زمانی که کامپیوترها به یکی از باید های زندگی تبدیل شده اند. در شغل های مختلف، سازمان ها، نهاد ها، امور خیریه، سرگرمی و... در تمامی نقاط دنیا به یک کامپیوتر نیاز است. بنابراین اینکه شما بتوانید قطعات مختلف یک کامپیوتر را شناسایی کنید به نفع شما خواهد بود. ضمن اینکه به تخصص بالایی نیز نیاز ندارید.

در دنیای امروزه که تکنولوژی و صنعت حرف اول را می زند شما خواه ناخواه باید با این تغییرات همگام شوید و تمامی تلاش خود را به کار ببرید تا از این تکنولوژی ها استفاده بهینه داشته باشید. کامپیوتر ها امروزه با آن چیزی که در قبل بوده اند بسیار متفاوت اند و روز به روز نیز پیشرفته تر می شوند. بهتر است که پیش از هرچیز با بخش های مختلف یک کامپیوتر آشنا شوید، یک کامپیوتر در واقع شامل کیس، مانیتور، کیبورد و ماوس است. این اجزا معمولا با یک چیدمان خاص در کنار یکدیگر قرار می گیرند و شما میتوانید آن ها را با همین چیدمان خریداری کنید. این نوع از قرار گرفتن اجزا در واقع نوع استاندارد است.

کیس شامل موارد بسیاری است که مهمترین آن پاور است. پاور در واقع منبع تغذیه کل کامپیوتر به شمار می آید و همچنین وظیفه خنک کردن اجزا را نیز بر عهده دارد. این قطعه اگر دچار مشکل شود بدون شک سایر بخش ها نیز دچار مشکل می شوند و چه بسا که دچار سوختگی شوند و جز ضایعات به شمار می آیند. اگر اینچنین شد بدون هیچگونه شکی ضایعات کامپیوتر و یا موبایل خود را به ما با قیمت مناسب به فروش برسانید.

موبایل ها و تلفن های همراه که بخش اعظمی از زندگی امروزه ما را به خود اختصاص داده اند نیز ممکن است که دچار مشکل شوند. در این حالت بهترین راه این است که شما ضایعات موبایل خود را با توجه به نرخ خود قطعه به فروش برسانید چرا که هزینه تعمیر به مراتب بیشتر از هزینه خرید یک قطعه نو است.

امروزه ضایعات موبایل و به ویژه ضایعات برد خریداران بسیاری دارد و شما میتوانید آن ها را با قیمت مناسب و عادلانه ای به فروش برسانید.

خدماتی که اسقاط آنلاین ارائه می دهد

خرید ضایعات الکترونیکی

پس از کامپیوتر نوبت به موبایل می رسد. ضایعات موبایل نیز یکی از موادریست که توسط شرکت ما خرید و فروش می شود و شما میتوانید ضایعات گوشی سوخته خود را به فروش برسانید. خرید و فروش ضایعات موبایل یکی از مشاغلی که امروزه بسیار مورد توجه است چرا که با توجه به عدم رعایت بیشتر اوقات این اجزا سوخته و جز ضایعات محسوب می شوند.

ضایعات تلفن های همراه، برد سوخته موبایل

ضایعات موبایل در واقع می تواند شامل تمامی قطعات موبایل باشد علی الخصوص برد موبایل. برد همان صفحه ایست که برای روی هم بستن اجزا به کار می آید و در واقع این برد سوخته است که خریداری می شود و شما میتوانید آن را به عنوان ضایعات به فروش نیز برسانید.

نکته ی دیگری که باید درباره ضایعات موبایل بدانید این است که قیمت این ضایعات معمولا متفاوت است و با توجه به اینکه مدل گوشی و موبایل شما چیست متفاوت است. شما میتوانید توسط وبسایت ما برد سوخته و یا دیگر قطعات را قیمت گذاری کنید.

‌برخی از ضایعات الکترونیکی که اسقاط آنلاین خریداری می‌کند
اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.