درباره ما

اسقاط آنلاین افتخار همکاری با ومراکز دولتی , شرکت های بزرگ , باتری فروشان خودرو , بانک ها , بیمارستانها , آزمایشگاهها و ... را دارد. انجام خدمات 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل از افتخار می باشد. خرید باطری ضایعاتی به صورت کیلویی و آمپری می باشد. خرید و بارگیری به صورت رایگان از سراسر استان تهران و شهرستانهای اطراف تهران انجام می گردد.

باطری فرسوده و ضایعات باطری

ضایعات باطری و باطری فرسوده جزو زباله های خطرناک هستند، چون از فلزات سنگینی نظیر جیوه، سرب، کادمیوم، روی و نیکل تشکیل شده اند. این فلزات در طبیعت قابل تجزیه نبوده و به چرخه آن باز نمی گردند و سال های طولانی می توانند به محیط زیست آسیب بزنند، بنابراین جمع اوری باطری فرسوده و ضایعات باطری اعم از ضایعات باطری خودرو، ضایعات باطری یوپی اس، ضایعات باطری موتور سیکلت و ضایعات باطری لیفتراک علاوه بر اینکه یک فعالیت اقتصادی محسوب می شود به عنوان یک فعالیت محیط زیستی هم قابل تقدیر است برای همین تمام مصرف کنندگان و افرادی که با این ضایعات در تماس هستند بایستی در اولین فرصت بعد از اسقاط شدن انها اقدام به فروش و جمع اوری این زباله ها کنند.

ضایعات باطری خوردرو و ضایعات باطری یو پی اس

باطری ups مانند همه باطری های دیگر یک منبع تغذیه برای سیستم های الکتریکی است. این نوع باطری برای حفاظت از تجهیزات مخابراتی، مرکز داده ها و رایانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و عموما در شرکت ها، سازمان های دولتی و محل هایی که وسایل الکتریکی به تعداد بالا دارند، استفاده می شوند. باطری ups بعد از استفاده تبدیل به ضایعات یو پی اس شده و باید از چرخه محیط زیست خارج شود. ضایعات باتری یو پی اس حاوی فلزات سنگین نظیر نیکل و سرب است و در صورت رها شدن در طبیعت تا میلیون ها سال آلودگی ایجاد می کند. باتری خودرو هم به منظور تامین انرژی مورد نیاز خوردرو جهت حرکت استفاده می شود و نوع اسیدی آن از نوع اتمی سنگین تر بوده و سرب بیشتری دارد. این نوع باتری هم بعد از مصرف ضایعات خواهد شد و باید از چرخه محیط زیست خارج شود. ضایعات باطری خودرو از نوع اسیدی به علت سنگین تر بودن با قیمت بیشتری خریده می شود.

ضایعات باطری موتور سیکلت و ضایعات باطری لیفتراک

لیفتراک عمدتا در صنایع و برای جابجایی اجسام سنگین کارخانه استفاده می شود. باطری به کار رفته در آن هم باید بعد از مصرف تعویض شده و باطری قبلی از چرخه خارج شود. ضایعات باطری لیفتراک و باطری موتور سیکلت به اندازه همه باطری های دیگر زیان بار برای محیط زیست هستند و بلافاصله باید بعد از مصرف فروخته شده و از محیط کار و خانه خارج شوند. ضایعات باطری موتور سیکلت و ضایعات باطری لیفتراک را می توانید به شرکت های خرید باطری اسقاط فروخته و درامد آن را صرف خرید باطری جدید نمایید. ضایعات باطری موتور سیکلت ارزانتر خریده می شود چون سرب کمتری داشته و سبک تر است.

 قیمت باطری فرسوده

باتری فرسوده بعد از بازیافت سرب موجود در آن به عنوان ماده اولیه در ساخت باطری های جدید و همچنین محصولات دیگر استفاده می شود. برای همین قیمت باطری فرسوده می تواند منبع درآمدی برای کارخانه ها و شرکت ها قرار بگیرد. برای آگاهی از قیمت باطری فرسوده می توانید از سایت های اینترنتی خریدار باطری فرسوده استعلام کرده و https://www.esghatonline.com    بهترین خریدار باطری فرسوده شرکت شما خواهد بود. قیمت باطری فرسوده بر اساس کیلو و یا امپر تعیین می شود و هر چه سنگین تر باشد گرانتر خریده خواهد شد.

اسقاط آنلاین خریدار باطری فرسوده

اسقاط آنلاین با سال ها تجربه در خصوص خرید باطری فرسوده به صورت 24 ساعته در خدمات مشتریان بوده و در صورت تمایل می توانید معامله پر سودی با آن داشته باشید. شرکت اسقاط انلاین بارگیری و جمع آوری باتری ها را در سراسر تهران و شهرستان های اطراف تهران به صورت رایگان انجام می دهد. البته شاید فکر کنید پیدا کردن خریدار باطری فرسوده چندان کار سختی نباشد اما معامله با شرکتی که پول نقد داشته و قیمت روز باطری فرسوده را می داند و بر اساس آن معامله می کند چندان کار راحتی نیست و اسقاط آنلاین بر اساس قیمت روز باطری فرسوده، معامله کرده و خریدار نقد باطری فرسوده ماشین آلات شما خواهد بود.

اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.