درباره ما

برای فروش باتری فرسوده خود می توانید به راحتی با شرکت اسقاط آنلاین تماس بگیرید یا از طریق پلتفرم این شرکت تقاضای خود را ثبت نمایید. کلیه ی فرآیند خرید باتری فرسوده از شما در کمترین زمان و با بهترین شرایط انجام می شود.

اسقاط آنلاین افتخار همکاری با ومراکز دولتی , شرکت های بزرگ , باتری فروشان خودرو , بانک ها , بیمارستانها , آزمایشگاهها و ... را دارد. انجام خدمات 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل از افتخار می باشد. خرید باطری ضایعاتی به صورت کیلویی و آمپری می باشد. خرید و بارگیری به صورت رایگان از سراسر استان تهران و شهرستانهای اطراف تهران انجام می گردد.

در ادامه به ویژگی های مهم و مزیت های رقابتی شرکت اسقاط آنلاین می پردازیم تا بیش از پیش با این شرکت و خدمات خاص آن آشنا شوید. پس همراه ما باشید تا با خیال راحت فروش باتری فرسوده خود را انجام دهید.

درباره اسقاط آنلاین به عنوان برترین خریدار باطری فرسوده در سراسر کشور

پیش از اینکه برای فروش باتری فرسوده خود به اسقاط آنلاین تصمیم قطعی بگیرید، بهتر است تا درباره اسقاط آنلاین بیشتر بدانید. ویژگی های این شرکت را با رقبا بررسی کنید و سپس اقدام به انتخاب خریدار باطری فرسوده نمایید.

اسقاط آنلاین از سال 1392 خرید باتری فرسوده در تهران را آغاز کرد. به مرور زمان دامنه ی فعالیت این شرکت گسترش یافت و به استان البرز و سپس سراسر ایران رسید. دفتر مرکزی و انبار این شرکت در تهران مستقر است و خدمات این شرکت شامل کل ایران می شود.

علاوه بر خرید باتری فرسوده، اسقاط آنلاین به خرید ضایعات باتری نیز می پردازد. البته اسقاط آنلاین برای رفاه حال مشتریان و ارائه ی خدمات بهتر به آن ها، خرید باتری فرسوده از 300 کیلوگرم به بالا را انجام می دهد.

مشتریان اسقاط آنلاین چه کسانی هستند؟

اگر قصد فروش باتری فرسوده ی خود را دارید، فرق نمی کند که شخص باشید یا شرکت. اسقاط آنلاین با شرط حداقل 300 کیلوگرم در هر سفارش آماده ی خرید باتری فرسوده ی شما می باشد.

معمولا صاحبان کسب و کارهای مرتبط با باتری از سراسر ایران با اسقاط آنلاین همکاری می کنند. این افراد خرید باتری فرسوده را در شهر خود انجام می دهند. سپس اقدام به فروش باتری فرسوده به اسقاط آنلاین می کنند. در این پروسه هم می توانند درآمد خوبی از همکاری با اسقاط آنلاین به دست آورند و هم باتری های نو تحویل بگیرند.

علاوه بر فعالین بازار باتری، سازمان ها و خانه هایی که از باتری های یو پی اس استفاده می کردند نیز از مشتریان اسقاط آنلاین هستند. به عنوان مثال شرکت مخابرات ایران، شرکت زیر ساخت ارتباطات، بیمارستانها، ادارات دولتی، ادارات نظامی، پایگاه های نظامی، شرکت های خصوصی و ... جز مشتریان و همکاران دائمی اسقاط آنلاین هستند. اسقاط آنلاین با ارائه ی پیشنهادات جذاب به این سازمان ها و افراد باتری های فرسوده آن ها را تحویل می گیرد. در مرحله ی بعدی با دریافت ما به التفاوت باتری های نو را جایگزین باتری های فرسوده می نماید.

بانک باتری یک سیستم یو پی اس در سازمان خصوصی

در این پروسه نیازی نیست که سازمان ها یا افراد در جزئیات پروژه دخیل شوند. بلکه کلیه ی پروسه ی فروش باتری فرسوده، حمل و نقل آن، خرید باتری نو، حمل و نقل، نصب و اجرای پروژه توسط کارشناسان اسقاط آنلاین صورت می گیرد.

چشم انداز و ماموریت اسقاط آنلاین

اسقاط آنلاین از سال 1392 تا کنون توانسته یک رشد تصاعدی در بازار خرید باتری فرسوده داشته باشد. این شرکت مفتخر است که هر سال حجم مشتریان راضی خود را افزایش داده است. یقینا این شرکت همواره با فناوری های روز فرآیند خرید باتری فرسوده از مشتریان را تسهیل می بخشد. این شرکت در نظر دارد به بزرگترین خریدار باطری فرسوده در ایران تبدیل شود.